sobota, 10 września 2011

KONKURS! Wygraj "Nakarm mnie" Billa Grangera


Ciekawe przepisy, piękne zdjęcia i sympatyczna narracja australijskiej gwiazdy kulinariów Billa Grangera - oto całe Nakarm mnie, które od dziś możecie wygrać na Jadalne/Pijalne. Nagroda to (staje się to powoli tradycją) książka sprawdzona i tutaj już prezentowana. Z mojego oklejonego zakładkami egzemplarza ugotowałem już risotto z grzybami, łososia z kurkumą i kurczaka z grzybami shitake. Dla Was egzemplarz nowy, pachnący i w twardej oprawie. Jak wygrać Nakarm mnie

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być publicznym obserwatorem bloga i wypełnić poniższy formularz - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Jeśli lubisz mój blog na Facebooku otrzymujesz drugi los, podobnie jeśli obserwujesz blog na Twitterze. Napisz też czym byś mnie nakarmił/nakarmiła. Ostrzegam, że odpowiedzi "ołowiem" czy "cyjankiem" uważam za dyskwalifikujące uczestnika i informuję o nich organa ścigania :-). Pośród pozostałych wylosuję jedną, do której autora/autorki powędruje książka. Konkurs trwa do 25 września, do północy. W południe 26 września ogłoszę wyniki.

Poniżej formularz zgłoszeniowy. Powodzenia!


3 komentarze:

  1. Bardzo bym chciała, żeby mi się udało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Grace, i tak masz pewnie większe szanse, bo ja jako konserwatywna antyfejsbukowiczka i antytłisterowiczka mam tylko jeden jedyny los! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kasia, to trzymam kciuki za nas obie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze. Jeśli komentujesz jako "anonimowy" podpisz się jakoś, żebym wiedział jak się do Ciebie zwrócić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...