poniedziałek, 4 lipca 2011

KONKURS - "Włoska wyprawa Jamiego" do wygrania!Mam dla Was mały prezent - nowiutką Włoską wyprawę Jamiego Jamiego Olivera w miękkiej oprawie. Sam posiadam jeden zaczytany egzemplarz i mogę gorąco polecić tę książkę. Tradycyjna, włoska kuchnia poznawana jest przez Olivera u źródła, czemu towarzyszą bezpretensjonalne teksty, ciekawe przepisy i niezwykłe zdjęcia. Dla mnie nie jest to książka z przepisami, lecz raczej inspirująca książka podróżniczo-kulinarna. To kto chce do Włoch?


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy być publicznym obserwatorem bloga i wypełnić poniższy formularz - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Jeśli lubisz mój blog na Facebooku otrzymujesz drugi los, podobnie jeśli obserwujesz blog na Twitterze.

Konkurs kończy się o północy 16 lipca. Wyniki losowania ogłoszę 17 lipca.

Powodzenia!


8 komentarzy:

 1. Też mamy tę książkę, jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna nagroda, pamiętaj tylko, że przy losowaniu musisz uważać, żeby organy poaństwa się nie przyczepiły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Grace
  A co masz na myśli? Muszę na coś uważać(danych osobowych uczestników nie ujawniam)?

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze wygram tę książkę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nieprawda! Ja ją wygram :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta książka musi być zniewalająca!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieje ,ze los da mi te ksiazke :) Przydalaby mi sie do Bloga i nie tylko :^)

  OdpowiedzUsuń
 8. @Jadalne-pijalne - w przypadku przeprowadzenia akcji promocyjnej polegającej na losowaniu nagród należy spełnić szereg wymagań (rejestracja loterii, zezwolenia, komisje czuwające nad bezpiczeeństwem losowania, odpowiednia "maszyna losująca"). Takie bzdury oparte o ustawę o grach i zakładach wzajemnych - według przepisów (http://bip.totalizator.com.pl/public/popup.php?id_menu_item=3854) Twój konkurs jest loterią fantową albo promocyjną, co oznacza, że powinieneś mieć zezwolenie. Ale pewnie wiele osób nie zwraca na to uwagi, ja mam tylko takie zboczenie wynikające z mieszkania z prawnikiem :) Lepiej by było,gdybyś zadał jakieś pytanie otwarte i wybrał najlepszą odpowiedz - wtedy nie ma problemu prawnego :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze. Jeśli komentujesz jako "anonimowy" podpisz się jakoś, żebym wiedział jak się do Ciebie zwrócić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...